INDYWIDUALIZACJA to talent Gallupa z domeny BUDOWANIE RELACJI/Relationship Building – w tej domenie znajdują się talenty, które ułatwiają budować i podtrzymywać relacje, które powodują, że te relacje są dobre.

Jeśli masz ten talent to prawdopodobnie:

Kochasz:
Sprawiać, aby ludzie robili to, co robią najlepiej.

Nienawidzisz:
Podejścia: „To, co pasuje jednej osobie, pasuje wszystkim”.

Ostatecznie każdy człowiek wie wystarczająco dobrze, że jest niepowtarzalną istotą tylko w jednej jedynej chwili na ziemi i w żaden niezwykły sposób ten kawałek różnorodności w jedności, jakim on jest, nie będzie mieć szansy być stworzonym ponownie.
Friedrich Nietzsche – Filozof

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

Giles – dyrektor handlowy
talent: Indywidualizacja

Jestem naprawdę nowy w tej roli, ale od samego początku pamiętam jedno szczególne spotkanie, kiedy chwyciliśmy się jednego tematu i dreptaliśmy w miejscu. Poczułem się sfrustrowany i nagle pomyślałem: „Ci ludzie nigdy nie widzieli mnie w gniewie. Okażę więc gniew i zobaczę, jak na to zareagują”. Rozgniewałem się więc i to było bardzo interesujące zobaczyć, jak jedni przyjęli to normalnie, inni potraktowali jak wyzwanie, a jeszcze inni zamknęli się w sobie. Każda reakcja była dla mnie pożytecznym źródłem informacji – czymś, co mogłem wykorzystać, by posunąć się naprzód.

Les – menedżer restauracji
talent: Indywidualizacja

Carl jest jednym z naszych najlepszych pracowników, ale mimo to co tydzień, musi się ze mną spotykać. Po prostu potrzebuje jakiejś zachęty i aprobaty, a po każdym spotkaniu jest mile podekscytowany. Natomiast Greg nie lubi zbyt często się spotykać, więc staram się nie zawracać mu głowy. A gdy już się spotykamy, to naprawdę jest to moja potrzeba, nie jego.

źródło: Teraz odkryj swoje mocne strony. Marcus Buckingam

Jeśli jeszcze nie znasz swoich talentów Gallupa, możesz wykonać specjalny test, zobacz tutajDiagnoza CliftonStrenghts®

INDYWIDUALIZACJA – talent Gallupa
Tagged on: