CAMBIAR

po hiszpańsku oznacza zmieniać, dlatego uczestniczenie w zmianach jest dla nas celem i naturalnym środowiskiem działania.

Polem do popisu dla naszego zespołu są decyzje naszych Klientów o zmianach, podejmowanie przez nich wyzwań czy chęć ulepszenia firmy lub rozwoju siebie.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]

 

Rok 2009 w którym powstała nasza firma, to moment przełomowy w życiu właścicielki CAMBIAR Beaty Piasny, która właśnie wtedy zdecydowała się na zmiany w obszarze zawodowym. Wtedy powstało miejsce, w którym najważniejsi są ludzie, ich pomysły, potrzeby i oczekiwania.

Towarzyszymy, pomagamy, wspieramy naszych Klientów w czasie, kiedy trzeba działać, podejmować kroki, budować strategie, pomagać ulepszać to co chcą aby urosło, zmieniło się, przyniosło korzyści.

CAMBIAR to dwa obszary: pierwszy to rozwój osobisty, czyli szkolenia, coaching, warsztaty i treningi, oraz drugi kreowanie wizerunku poprzez tworzenie marek dla firm i osób.

CAMBIAR to zespół – ludzie z pasją, których łączą wspólne projekty i przedsięwzięcia.
Lubimy widzieć efekty tego co robimy, są one naszym priorytetem. Inspirują nas do dalszych działań i jesteśmy przekonani, że motywują też naszych Klientów do dalszego rozwoju, podejmowania wyzwań i osiągania sukcesów.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Features_Widget”][/siteorigin_widget]

 

WIELKIE SUKCESY WYMAGAJĄ PROFESJONALNEGO WASPARCIA.
Luciano Pavarotti

 

Co możemy zrobić dla Ciebie?

 

[siteorigin_widget class=”esteem_recent_work_widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”esteem_call_to_action_widget”][/siteorigin_widget]