INTEGRATOR to talent Gallupa z domeny BUDOWANIE RELACJI/Relationship Building – w tej domenie znajdują się talenty, które ułatwiają budować i podtrzymywać relacje, które powodują, że te relacje są dobre.

Jeśli masz ten talent to prawdopodobnie:

Kochasz:
Asymilację i integrację.

Nienawidzisz:
Kółek wzajemnej adoracji.

Jeśli będziesz chciał troszczyć się o wróbla, który spada na ziemię, nie będziesz mógł sobie wybrać, kto miałby być dla Ciebie
tym wróblem. Wszyscy są takimi wróblami.
Madeleine L’Engle – Pisarka

Jeremy - adwokat
talent: Integrator

Gdy zaczynałem tę pracę, spotykałem się z ludźmi
i szybko nawiązywałem z nimi przyjaźnie. Poznawałem daną osobę już pierwszego dnia, a w następnym dniu już uwzględniliśmy ją w planie gości na uroczystą kolację i traktujemy ją jak stałego członka naszego towarzystwa. Mój partner Mark, zastanawia się: „Z jakiego właściwie powodu chcesz zaprosić tę czy inną osobę?”. A ja nie zastanawiam się, co mnie tknęło, gdy po raz pierwszy ją spotkałem, co sprawiło, że tak bardzo ją lubię? Gdy włączę kogoś do kręgu swoich przyjaciół, już go nie odrzucam.

 

Giles - szkoleniowiec
talent: Integrator

W trakcie zajęć potrafię od razu wyczuć, że ktoś nie angażuje się w dyskusję. Wtedy staram się go wciągnąć.
W ubiegłym tygodniu, gdy wdaliśmy się w długie rozmowy na temat oceny wyników pracy, jedna kobieta w ogóle nie zabierała głosu. Powiedziałem więc: „Monika, otrzymałaś ocenę wyników. Jakie masz przemyślenia na ten temat?”. Myślę, że w zawodzie nauczyciela jest to dla mnie pomocne, bo gdy nie znam odpowiedzi na jakieś pytanie, często potrafię znaleźć osobę, która mi odpowie.

 

źródło: Teraz odkryj swoje mocne strony. Marcus Buckingam

Jeśli jeszcze nie znasz swoich talentów Gallupa, możesz wykonać specjalny test, zobacz tutajDiagnoza CliftonStrenghts®

INTEGRATOR – talent Gallupa
Tagged on: